Lærere

Amjed Farooq Afzal (AA)
Amjed Farooq Afzal (AA)Lærer
Fysik, Informatik, Matematik
Anne Mette Illemann Ziegler (AM)
Anne Mette Illemann Ziegler (AM)Lærer - Studievejleder
Dansk, Spansk
Kursusleder
Orlov
Anne Sophie Nøhr Geil (ASG)
Anne Sophie Nøhr Geil (ASG)Lærer - Årsvikar
Musik, Psykologi
Bettina Polke Kaliebe (KL)
Bettina Polke Kaliebe (KL)Lærer
Dramatik, Religion, Tysk
Tillidsrepræsentant
Orlov
Bjarne Wessel (BW)
Bjarne Wessel (BW)Uddannelsesleder
Astronomi, Fysik, Matematik
Matematikvejleder
Bjørn Wiinstedt Clausen (BC)
Bjørn Wiinstedt Clausen (BC)Lærer
Fysik, Kemi
Bodil Witus Nielsen (BWN)
Bodil Witus Nielsen (BWN)Lærer
Kemi
Pædagogikum 20/21
Brian Olszak (BOL)
Brian Olszak (BOL)Lærer
Biologi, Bioteknologi, Kemi
Camilla Hjortboe (CHJ)
Camilla Hjortboe (CHJ)Lærer
Historie, Kemi
Chano Birkelind (CBI)
Chano Birkelind (CBI)Lærer
Fysik, Matematik
Charlotte Tømgren (CHT)
Charlotte Tømgren (CHT)Lærer
Kemi
Christian Romme Vaupel (CV)
Christian Romme Vaupel (CV)Lærer
Engelsk, Musik
Christian Selling (CS)
Christian Selling (CS)Lærer
Erhvervsøkonomi, Samfundsfag, Tysk
Christian Vilhelm Vangsgaard Bender (CBE)
Christian Vilhelm Vangsgaard Bender (CBE)Lærer - Årsvikar
Engelsk
Christina Olsson (CO)
Christina Olsson (CO)Lærer
Historie, Spansk
Christine Algren Brink (CB)
Christine Algren Brink (CB)Lærer
Engelsk, Fransk
Tutor for udenlandske elever
Cille Holm Tandrup (CT)
Cille Holm Tandrup (CT)Lærer
Dansk, Mediefag
Eline Andreasen (EA)
Eline Andreasen (EA)Lærer - Studievejleder
Dansk, Religion
Læsevejleder
Erik Ibsen Rømer (EI)
Erik Ibsen Rømer (EI)Lærer - Studievejleder
Biologi, Bioteknologi, Samfundsfag
Kursusleder
Frederik Sorgenfrey (FS)
Frederik Sorgenfrey (FS)Lærer
Engelsk, Historie
International koordinator
Gitte Rye (GRN)
Gitte Rye (GRN)Lærer
Billedkunst, Fransk
Hans-Henrik Pedersen (HH)
Hans-Henrik Pedersen (HH)Lærer
Idræt, Psykologi, Samfundsfag
Helene Holbek Leganger Berg (HBE)
Helene Holbek Leganger Berg (HBE)Lærer
Engelsk, Oldtidskundskab
Tutor for udenlandske elever
Henning Kristensen (HK)
Henning Kristensen (HK)Uddannelsesleder
Dansk, Historie, Mediefag
Information
Henriette Lundbye Petersen (HLP)
Henriette Lundbye Petersen (HLP)Lærer
Biologi, Bioteknologi, Naturgeografi
Orlov i skoleåret 20/21
Ida Louise Ege (ILE)
Ida Louise Ege (ILE)Lærer - Læsevejleder
Engelsk
Jakob Stubgaard (JST)
Jakob Stubgaard (JST)Rektor
Fysik, Matematik
Jens Heiberg Plovdrup (JP)
Jens Heiberg Plovdrup (JP)Lærer
Dansk, Filosofi
Jeppe Mordhorst (JM)
Jeppe Mordhorst (JM)Lærer
Biologi, Bioteknologi, Idræt
Jesper Knud Jansson (JJ)
Jesper Knud Jansson (JJ)Lærer
Idræt, Naturgeografi
Kenneth Handberg (KHA)
Kenneth Handberg (KHA)Lærer
Biologi, Bioteknologi, Kemi, Matematik
Kristian Zacho (KRZ)
Kristian Zacho (KRZ)Lærer - Årsvikar
Historie, Idræt
Orlov i skoleåret 20/21
Lars Kvist Jørgensen (LK)
Lars Kvist Jørgensen (LK)Lærer - Studievejleder
Biologi, Historie
Lars Rostgaard Toft (LT)
Lars Rostgaard Toft (LT)Lærer
Historie, Naturgeografi
Line Guntoft Riiskjær (LGR)
Line Guntoft Riiskjær (LGR)Lærer
Engelsk, Psykologi
Line Skotte (LSK)
Line Skotte (LSK)Lærer
Fysik, Matematik
Lisbeth Benedikte Jørgensen (LBJ)
Lisbeth Benedikte Jørgensen (LBJ)Lærer
Tysk
Lisbeth Christensen (LCH)
Lisbeth Christensen (LCH)Lærer - Årsvikar
Biologi, Idræt
Lise Bach (LB)
Lise Bach (LB)Lærer
Fysik, Matematik
Liv Østerlund Schultz (LSC)
Liv Østerlund Schultz (LSC)Lærer - Årsvikar
Dansk, Spansk
Lone Daugaard Andersen (LDA)
Lone Daugaard Andersen (LDA)Lærer
Billedkunst, Dansk, Religion
Mads Gelting (MGE)
Mads Gelting (MGE)Lærer
Religion, Samfundsfag
Maria Landkildehus Christensen (MLC)
Maria Landkildehus Christensen (MLC)Lærer
Dansk, Tysk
Pædagogikum 20/21
Maria Mæchel Fritzen (MMF)
Maria Mæchel Fritzen (MMF)Lærer - Årsvikar
Naturgeografi, Samfundsfag
Marie Barslev (MBA)
Marie Barslev (MBA)Lærer
Dansk, Historie
Marie Louise Petersen (MLP)
Marie Louise Petersen (MLP)Lærer - Årsvikar
Dansk, Spansk
Max Wilken (MWI)
Max Wilken (MWI)Lærer
Matematik
Mette Abildgaard (MA)
Mette Abildgaard (MA)Vicerektor
Engelsk, Naturgeografi
Kursusleder
Mette Smit Kehl (MKE)
Mette Smit Kehl (MKE)Lærer
Engelsk, Oldtidskundskab
Mette Stær (MST)
Mette Stær (MST)Lærer
Matematik
Michael Langgaard Olesen (OL)
Michael Langgaard Olesen (OL)Lærer - Matematikvejleder
Astronomi, Fysik, Matematik
Naja Mandrup Sørensen (NMA)
Naja Mandrup Sørensen (NMA)Lærer
Engelsk, Oldtidskundskab
Orlov
Nicolai Friis Lundsgaard (NFL)
Nicolai Friis Lundsgaard (NFL)Lærer
Dansk, Musik
Rasmus Erhardsen (RE)
Rasmus Erhardsen (RE)Lærer
Historie, Idræt
Rune Bredahl Rasmussen (RBR)
Rune Bredahl Rasmussen (RBR)Lærer
Samfundsfag, Spansk
Sidsel Marie Hansen (SIH)
Sidsel Marie Hansen (SIH)Lærer - Årsvikar
Historie, Idræt
Simon Beierholm (SBE)
Simon Beierholm (SBE)Lærer - Årsvikar
Dansk, Religion
Sine Maria Frimann (SF)
Sine Maria Frimann (SF)Lærer
Dansk, Historie
Stefan Brun Pedersen (SBP)
Stefan Brun Pedersen (SBP)Lærer
Religion
Torben Lehn (TL)
Torben Lehn (TL)Lærer
Historie, Samfundsfag
Tove Niclasen (TN)
Tove Niclasen (TN)Lærer
Latin, Oldtidskundskab, Tysk
Trine Vilstrup Husby (HU)
Trine Vilstrup Husby (HU)Lærer
Dramatik, Engelsk
Troels Hjort Lassen (HL)
Troels Hjort Lassen (HL)Lærer
Historie, Idræt
Zenia Menzer (ZM)
Zenia Menzer (ZM)Lærer
Dansk, Psykologi
Åse Uttenthal (AAU)
Åse Uttenthal (AAU)Lærer
Biologi, Bioteknologi
Orlov